• PSYCHOLOG WARSZAWA - Urszula Barańczuk

  • PSYCHOTERAPEUTA WARSZAWA - Urszula Barańczuk

  • BADANIA PSYCHOLOGICZNE - psycholog Urszula Barańczuk

  • POMOC PSYCHOLOGICZNA - psycholog Urszula Barańczuk

  • PSYCHOTERAPIA - psycholog Urszula Barańczuk

  • COACHING - psycholog Urszula Barańczuk

  • DORADZTWO ZAWODOWE - psycholog Urszula Barańczuk

  • PSYCHOLOG ONLINE - psycholog Urszula Barańczuk

  • SZKOLENIA - psycholog Urszula Barańczuk

Warunki świadczenia usług

§1 Definicje

1. Regulamin - oznacza oisane poniżej warunki świadczenia usług.

2. Klient - pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

3. Usługi - świadczenia wykonywane w Gabinecie Psychologicznym.

 

§2 Wymagania Techniczne

W celu korzystania z Serwisu i Usług Użytkownik powinien posiadać konto poczty e-mail oraz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki internetowej Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer (przynajmniej 8.0) lub Google Chrome. Dopuszczalne jest stosowanie innych wersji przeglądarek internetowych.

 

§3 Postanowienia Ogólne

1. Spotkania z psychologiem odbywają się w Warszawie pod adresem podanym z zakładce "kontakt". Wyjątek stanowi usługa psychologa online, podczas której nie dochodzi do bezpośredniego spotkania z psychologiem.

2. Ilość spotkań i czas ich trwania jest indywidualnie ustalany z psychologiem.

3. Wszelkich informacji udzielamy poprzez formularz kontaktowy, adres e-mail oraz pod numerem telefonu podanym w zakładce "kontakt".

4. Zakres i ceny usług świadczonych w Gabinecie Psychologicznym w Warszawie opisane zostały na stronie internetowej www.GabinetPsychologicznyWarszawa.pl.

5. Istnieje możliwość rezerwacji terminu poprzez zakładkę "terminy spotkań". W przypadku badań psychologicznych, pomocy psychologicznej, psychoterapii, coachingu i doradztwa zawodowego wybranie danego terminu oznacza datę naszego spotkania. Rezerwacja terminu zawiera następujące elementy:

a) podania podstawowych informacji takich, jak imię i nazwisko, adres e-mail,

b) wybrania usługi oferowanej przez Gabinet Psychologiczny w Warszawie,

c) zarezerwowania dogodnego terminu,

d) płatności przez PayU.

6. Opłaty za sesję lub kilka sesji z góry można również dokonać poprzez przelew na poniższy numer rachunku Citibanku 53 1030 0019 0109 8530 0048 0968. W tytule przelewu prosimy podać inicjały oraz typ usługi.

7. Udzielamy następujących zniżek dla Klientów:

a) pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching, doradztwo zawodowe, psycholog online (list oraz czat) - przy płatności za cztery spotkania z góry, piąta sesja 10% taniej,

b) szkolenia - udział w kolejnym szkoleniu przez nas organizowanym 10% zniżki dla osoby.

8. Istnieje możliwość wystawienia faktury za spotkanie (prosimy o wcześniejszą informację).

9. Gabinet psychologiczny w Warszawie przestrzega zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (wszelkie informacje uzyskane w trakcie spotkań są objęte ścisłą tajemnicą zawodową).

10. Wszelkie usługi oferowane w naszym gabinecie świadczone są na rzecz osób pełnoletnich. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości zastrzegamy sobie prawo weryfikacji poprzez sprawdzenie dowodu lub przesłanie kserokopii dowodu osobistego. 

 

§4 Dane Osobowe

1. Administratorem udostępnionych przez Użytkownika danych osobowych jest serwis www.GabinetPsychologicznyWarszawa.pl

2. Administrator przetwarza dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany, rozwiązania oraz prawidłowej realizacji usług, a także dokonania rozliczeń z Użytkownikiem.

 

§5 Reklamacje

1. Warunki zwrotu środków:

a) diagnoza psychologiczna, pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching i psycholog online (czat) - nieodwołanie wizyty na 2 dni przez zaplanowanym spotkaniem do godz. 12.00 powoduje, że spotkanie traktowane jest jako odbyte i nie zwraca się kosztów Klientowi. Zastrzegamy sobie prawo odwołania wizyty (najpóźniej w dniu wizyty) lub zmiany jego miejsca (na 2 dni przed zaplanowanym terminem) i zwrotu całej kwoty na żądanie Klienta. Istnieje również możliwość odbycia spotkania w ramach tej opłaty w innym terminie.

b) szkolenia - rezygnacja z udziału w szkoleniu na 7 dni lub mniej przed terminem jego rozpoczęcia wiąże się ze zwrotem Klientowi 75% poniesionej opłaty. Rezygnacja ze szkolenia w dniu jego rozpoczęcia skutkuje brakiem zwrotu poniesionej opłaty. Zastrzegamy sobie prawo odwołania szkolenia lub zmiany jego miejsca do 7 dni przed dniem jego rozpoczęcia i zwrotem całej opłaty Klientowi.

2. Zwrot środków nastąpi na numer konta, z którego otrzymano przelew w ciągu 14 dni (dni robocze liczone razem z weekendami) od momentu rezygnacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki dowiedz się więcej.